рејтинг: 2.5/10
Оценка на корисникот: 3.8/10
(10 гласови)

СОДРЖИНА

Аутоматски ултразвучни локатор распрши ту санту леда у парампарчад. Две огромне животиње се отопе и поново оживе. Ајкула терорише обалу Калифорније, док октопод ствара хаос близу Јапана. Група троје океанографа направе план да ухвате звери у замку уз помоќ феромона.

Слики

Смртоносне чељусти против огромних пипакаСмртоносне чељусти против огромних пипака

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Пештерата (2005)

  image
  Крвожедни суштества чекаат група возачи заглавени во мрежа на подводни пештери.
 • Тивкиот отров (2009)

  image
  Длабоко во џунглите на еден оддалечен остров се развила нов мутиран вид на змија. Д-р Андреа Свенсон и нејзиниот помошник, истражителот Џејк, проучуваат видови во...
 • Јадро (2003)

  image
  Од непознати причини внатрешното јадро на Земјата престанува да ротира, поради што електромагнетското поле на планетата станува нестабилно. Насекаде низ светот се...
 • Степфордските сопруги (2004)

  image
  Џоана Еберхарт (Никол Кидман) е успешна ТВ продуцентка и е близу до добивање уште една Еми награда кога е отпуштена од работа во престижна ТВ мрежа. Тогаш таа...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.