СОДРЖИНА

Раyмонд је бил еден најбољших штудентов, а кљуб тему не најде запослитве. Зато се врне к старшем ин својим некдањим пријатељем, зачне па се занимати туди за паранормалне ствари....
Ко некега дне машчевални дух зажне страшити његово околицо, се мешчани по помоч обрнејо на натакарја в локалнем бару, ки нај би јим помагал развозалти скривност духа, вендар се ствари закомлицирајо...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Животот е убав (1997)

  денес
  image
  Италијанскиот Евреин Гвидо со семејството се одведени во концентрационен логор за време на Втората светска војна. Тој се обидува да го заштити синот од ужасите...
 • Најпопуларна (2009)

  денес
  image
  Млада девојка одлучува да учествува во натпреварот Шатербокс, за да докаже дека може да биде попопуларна од непријатната колешка, но со текот на времето таа сфаќа...
 • Футлуз (2011)

  денес
  image
  Тинејџерот Рен, кој живеел во голем град, се сели во тивок мал град и открива дека конзервативниот свештеник направил гласната музика и танцувањето да бидат...
 • Бегунци (1986)

  денес
  image
  Jean is taken hostage at a bank by a foolish bank robber. As Jean left prison an hour earlier, the police assume he's the robber. Everything goes comically wrong....
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.