рејтинг: 4.9/10
Оценка на корисникот: 5.73/10
(11 гласови)

СОДРЖИНА

Маринецот се враќа дома по долго отсуство, но ова нема да биде мирно враќање бидејќи е присилен да ги искористи своите вештини за да осуети еден терористички напад и да ја спаси сестра си која е киднапирана од терористите.
Откако се враќа дома, наредник Џејк Картер дознава дека сестра му е киднапирана од една група насилни екстремисти. За да ја спаси, Картер сам ја напаѓа нивната база и дознава дека бескрупулозниот водач на групата планира смртоносен терористички напад. Бидејќи времето истекува, Картер сфаќа дека е единствениот човек што може да го спречи претстојниот масакар. Но овој американски херој веројатно ќе треба да ја направи најголемата жртва за да спаси илјадници невини животи.

Слики

Маринец 3: Домашниот фронтМаринец 3: Домашниот фронтМаринец 3: Домашниот фронтМаринец 3: Домашниот фронтМаринец 3: Домашниот фронтМаринец 3: Домашниот фронтМаринец 3: Домашниот фронтМаринец 3: Домашниот фронтМаринец 3: Домашниот фронтМаринец 3: Домашниот фронтМаринец 3: Домашниот фронт

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Биг мама (2000)

  понеделник
  image
  За да заштити убава жена и нејзиниот син од крадец, ФБИ-агент се преправа во крупна баба.
 • Домаќин (2013)

  понеделник
  image
  Шта када би вам све што волите било одузето у трен ока? «Домаќин» је нова епска љубавна прича ауторице «Сумрак саге» Стефани Мејер. Када невидљиви непријатељ...
 • Џуманџи: Добредојдовте во џунглата (2017)

  понеделник
  image
  Четворица тинејџери откриваат мистериозна видеоигра од 90-тите и се повлечени во виртуелна џунгла кога се обидуваат да ја играат. Трансформирана во разни ликови...
 • Затура: Вселенска авантура (2005)

  понеделник
  image
  Двајца браќа кои се препираат се исфрлени во најдлабоката и најтемна вселена играјќи мистериозна игра што ја откриле во подрумот. Ако не ја довршат играта и не...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.