poster

Кралот на скорпиите: Создавањето на воинот

The Scorpion King 2: Rise of a Warrior (2008)

Режисер: Russell Mulcahy

Оценка на корисникот: 5/10
(138 гласови)

Слики

Кралот на скорпиите: Создавањето на воинотFoto: RTL / UniversalFoto: RTL / UniversalNBCUNBCUNBCUNBCUКралот на скорпиите: Создавањето на воинотКралот на скорпиите: Создавањето на воинотКралот на скорпиите: Создавањето на воинотFoto: RTL / UniversalFoto: RTL / UniversalКралот на скорпиите: Создавањето на воинотFoto: RTL / UniversalКралот на скорпиите: Создавањето на воинотКралот на скорпиите: Создавањето на воинотКралот на скорпиите: Создавањето на воинот

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Хобит: Пустошот на Смауг (2013)

  image
  Билбо Багинс го продолжува патувањето со волшебникот Гандалф и со тринаесет џуџиња кои ги предводи Торин Оукенсшилд, во епска авантура за повторно освојување на...
 • Абигејл (2019)

  image
  Млада девојка Абигејл живи у граду чије су границе због епидемије мистериозне болести веќ годинама затворене. Њен отац био је један од заражених и одведен је када...
 • Џек Хантер и изгубеното богатство на Угарит (2008)

  image
  Античкиот град, Угарит Ана исчезнал пред илјади години под песоците на сириската пустина. Тој бил откриен во 1922 година повторно, но без неговото легендарно...
 • Џек Хантер и потрагата поехнатоновата гробница (2008)

  image
  Џек Хантер има состанок со Лиз Џонсон, опетаривец на НСА, која му објаснува дека обелискот со угаритски симболи, кој е во Египет го пронашла д-р Лена Халстром, ги...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.