poster

Последња олуја

The Final Storm (2010)

акција, хорор, трилер | Канада, Германија
Режисер: Uwe Boll

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 3.6/10
Оценка на корисникот: 4.22/10
(9 гласови)

СОДРЖИНА

Странац по имену Силас бежи од разарајуќе олује и проналази уточиште с Томом и Гилијан на њиховој фарми. Док се боре против олује, изгледа да је Силас једини који може да помогне Тому и Гилијан да преживе, али тамо, напољу, постоје још опасније силе зла које чекају на нашу тројку.

Слики

Последња олуја

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Ридик (2013)

  сабота
  image
  Антихерој Ридик је опасни затвореник у бекству ког траже сви ловци на главе у њима знаној галаксији. Озлоглашени Ридик остављен је на спрженој, наизглед...
 • Нож во грб (2016)

  сабота
  image
  Во едно богато село во Британија за три генерации од семејството Катлер не постојат правила и закони а таткото го има последниот збор. Еден ден наследникот на...
 • Загубено богатство (2003)

  сабота
  image
  По грабежот на познатиот музеј Метрополитен во Њујорк, градот е целосно блокиран. Детективот Карл Мекбрајд ќе најде карта во дел од украденото платно. Во потрага...
 • Енола Холмс (2020)

  сабота
  image
  England, 1884 - a world on the brink of change. On the morning of her 16th birthday, Enola Holmes (Millie Bobby Brown) wakes to find that her mother (Helena...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.