poster

Вулканске тарантуле

Lavalantula (2015)

Режисер: Mike Mendez

рејтинг: 4.6/10

Слики

Вулканске тарантуле

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Временски злосторства (2007)

  image
  Хектор се опушта пред својата нова куќа на село и ги разгледува околните ридови со двоглед. Одненадеж здогледува гола жена меѓу дрвјата. Тргнува кон неа, но го...
 • Црна темница (2000)

  image
  Еден комерцијален транспортен брод и неговиот екипаж се уриваат на планета полна со крвожедни суштества кои излегуваат да се хранат само ноќе. Но тогаш дознаваат...
 • Под кожа (2013)

  image
  Во оваа психолошка научно-фантастична приказна, еден вонземјанин го презема обликот на привлечна жена (Скарлет Јохансон) и талка низ улиците на Шкотска, водејќи...
 • Последња екскурзија (2000)

  image
  Након што се заједно с осталим члановима средњошколског француског клуба укрцао у авион за Европу, Алекс предосеќа како ќе авион експлодирати убрзо након полетања...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.