poster

Смртна тишина

Silence (2002)

Режисер: Tom Whitus

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.7/10
Оценка на корисникот: 9/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Након што млада девојка буде сведок бруталног убиства, криминални психолог Др. Џули Крејг и детектив Стив Бенкс су позвани како би јој помогли да идентификује убицу. Оно што је изгледало као обична пљачка, полако се открива као сложена политичка завера. У очајничком покушају да заштите јединог сведока злочина, Џули и Стив морају да пронаѓу истину, пре него што убица пронаѓе њих.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Патување низ спомените (2021)

  денес
  image
  Ник Банистер, приватен детектив на умот, се движи низ примамливиот свет на минатото кога животот му е сменет од новата клиентка Меј. Едноставниот случај станува...
 • Мојот газда од кошмарите (2020)

  денес
  image
  Кога Лидија се вселува во нов стан по раскинување на долга врска, таа станува осамена и изолирана. Нејзиниот шармантен газда изгледа како здив свеж воздух сè...
 • Дух (2008)

  денес
  image
  Романописац се бори са стваралачком кризом и спас налази у убици, чија му животна прича помаже да поврати инспирацију и пронаѓе пут до читалаца. Није ни свестан...
 • Последното пристаниште (2010)

  денес
  image
  Иан Мартин е расеан Бостонски детектив кој, после апсењето поврзано со алкохолни престапувања, му е дадена последна шанса од страна на капетанот: префрлувајчи го...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.