Оценка на корисникот: 7.5/10
(196 гласови)

СОДРЖИНА

Џенифер и Дени наоѓаат едно старо кадифено мече и иако е тоа самото по себе ретко и вредно, вистинската вредност ја откриваат кога во него наоѓаат украдени дијаманти. Кога управникот на складот е најден мртов, а некој провалува во продавницата што ја водат Џенифер и Дени, но ништо не е украдено, Џенифер и нејзиното семејство стануваат дел од една уште потаинствена истрага.

Слики

Мистерии на гаражната распродажба: Се што сјаеМистерии на гаражната распродажба: Се што сјае

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мистериите на Хејли Дин: Убиствена казна (2019)

  image
  Кога штотуку ослободениот убиец кој претходно бил затворен со помош на Хејли Дин е убиен, а пријателката на Хејли, јавната обвинителка Паулина Д’Орацио е обвинета...
 • Куќата на злото (2017)

  image
  Во најизвртената приказна на Агата Кристи, сомнителните околности околу смртта на богат патријарх ги истражува Чарлс Хејворд (Макс Ајронс), шпион кој станал...
 • Сметка без крчмар: Мистериите на Аурора Тигарден (2015)

  image
  Аурора Тигарден е библиотекарка, а воедно е и членка на клуб во којшто луѓето расправаат за убиства. Кога наследува куќа во која наоѓа човечки череп, таа одлучува...
 • Мистерии на гаражната распродажба: Убиство на плажата (2017)

  image
  Ени Винтерс веќе долги години купува антиквитети од Џенифер, а кога нејзиниот сопруг е најден мртов на плажа, изгледа како да умрел во несреќа. Но Ени не верува...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.