СОДРЖИНА

Создавачот на „Семеен тип, Сет Мекферлејн го носи својот впечатлив хумор на големиот екран, првпат како сценарист и режисер. Во живата акциона и анимирана комедија, тој ја раскажува приказната за Џон Бенет (Марк Валберг), возрасен маж, чие сакано мече оживеало поради една желба во детството... и оттогаш го нема оставено. Може ли врската на Џон со неговата долгогодишна девојка Лори (Мила Кунис) да напредува со ова симпатично и безобразно другарче до нив?

Слики

ТедFoto: RTL / UniversalFoto: RTL / UniversalТедТедТедТедТедТедFoto: RTL / UniversalТедТедТедТедТедТедТедТедТедТедFoto: RTL / UniversalТед

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Крај старих времена (1989)

  image
  Почетком 20. стољеќа у Чешкој, у једној племиќкој резиденцији живи новопечени аристократ Стокласа (М. Лабуда) са својом дјецом, а који непрестано збуњује послугу...
 • Легално русокоса 2 (2003)

  image
  Како ветувачки млад адвокат, Ел Вудс (Рис Витерспун) е на пат да стане партнер во фирмата, но кога дознава дека роднините на нејзината чивава Брузер се заморчиња...
 • Реге на мраз (1993)

  image
  Оваа комична сага се заснова на вистинитата приказна за четворицата јамајкански спортисти кои преземаат екстремни напори за да се натпреваруваат во натпреварите...
 • Сок од шљива (1981)

  image
  Мики Рудински је популарни диск џокеј провинцијске радио станице, чији се начин рада често не поклапа са устаљеним нормативима. За свој "хепенинг у природи" успео...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.