poster

The Mystery Cruise

The Mystery Cruise (2013)

Режисер: Douglas Barr

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.5/10

СОДРЖИНА

During a three-day murder-mystery game on board a cruise ship to promote the release of her bestselling mother's latest novel, a private investigator and her best friend suspect that a real killer may be on the loose. Thriller, starring Gail O'Grady, Michelle Harrison and Venus Terzo.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Једна на другој (1969)

  недела
  image
  Након што му жена изненада умре од астматичног напада, бескрупулозни лијечник открије да она има двојницу која наступа као плесачица...
 • Сигурна куќа (2012)

  денес
  image
  Двостуки оскарова Дензел Вашингтон игра најопаснијег отпадника ЦИА, који се враќа након десет година проведених у бегу и бива приведен у сигурну куќу у Јужној...
 • Бетмен (2022)

  денес
  image
  Двете години набљудување на улиците како Бетмен, влевајќи страв во срцата на криминалците, го доведуваат Брус Вејн длабоко во сенките на Готам Сити. Со само...
 • Поткажувач (2013)

  денес
  image
  Отац чији је син тинејџер неправедно оптужен за диловање дроге због чега му прети затворска казна од десет година, с намером да спаси свог сина по сваку цену,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.