СОДРЖИНА

Младата Сенди се бори да закрепне од алкохолизмот и од трагичната автомобилска несреќа предизвикана од зависноста, па се сели во нов град, каде нејзината средношколска пријателка Карен ѝ нуди работа. Откако почнува врска со еден таинствен господин, Сенди наскоро влегува во опасност откако открива дека тој е всушност сопругот на Карен, дека се вика Сем и е кандидат во општинските избори, а е осомничен за убиство.

Слики

Добрата љубовницаДобрата љубовницаДобрата љубовницаДобрата љубовницаДобрата љубовницаДобрата љубовницаДобрата љубовницаДобрата љубовница

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Убиј их нежно (2012)

  вторник
  image
  Прича овог напетог крими трилера одвија се у Њу Орлеансу, а прати Џеки Когана, чврстог и искусног криминалца који покушава да открије ко стоји иза пљачке која се...
 • Куќата Гучи (2021)

  вторник
  image
  Кога Патриција Реџијани, аутсајдер со скромно потекло, се мажи со член од семејството Гучи, нејзината амбиција почнува да го разоткрива семејното наследство и...
 • Кум 3 (1990)

  вторник
  image
  Во последниот дел од трилогијата „Кум“, остарениот дон Мајкл Корлеоне (Ал Пачино) се обидува да го легализира мафијашкиот бизнис и да се покае за минатите...
 • Све за њу (2008)

  вторник
  image
  Винцент Линдон глуми школског професора Јулиена Ауцлера, чију супругу Лису једног јутра изненада одводи полиција и хапси за убиство њене шефице. Три године...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.