poster

Пиранаконда

Piranhaconda (2012)

Режисер: Jim Wynorski

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 2.9/10

СОДРЖИНА

In this sequel to Sharktopus, two Piranhacondas hunt down their stolen egg. The scientist who stole the egg hitchikes the island and meets up with a movie crew on-set of filming. The star, the scientist, and some crew-members get kidnapped by some money-craving people who put them on ransom for some dough. Meanwhile, a Piranhaconda roams the island, along the way eating an island-goer, and some scientists searching for a rare flower. The snake comes to the kidnappers' hideout and attacks. The crew and the scientist escape. The lead kidnapper finds a camera and realizes that the scientist stole the egg, which caused the snake to attack, and he decides to kill the snake, and the crew. The snake follows the crew, who are in a truck, but is wounded by a grenade. The second Piranhaconda arrives and, sensing blood, attacks its wounded mate. It then decides to track down the crew. The scientist reveals that he had the egg, so they try to escape via boat. But the Piranhaconda stalls their ...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Земјата на мртвите (2005)

  денес
  image
  Умешниот филмограф Цорџ А. Ромеро создава вознемирувачка визија за современиот свет каде што живите мртовци дивеат низ ненаселените пусти предели, а живите се...
 • Хостел 3 (2011)

  денес
  image
  Четворица мажи доаѓаат на ергенска вечер во Лас Вегас, но стануваат плен на елитниот ловечки клуб, кои приредуваат ужасна игра на измачување.
 • Неухватљиви убица (2019)

  денес
  image
  Уочи Ноќ вештица 2015. г, група тинејџера на маскираној забави игра игру Окрени флашу - али уместо да окреќу флашу окреќу нож. Један од њих, Патрик Вивер, са...
 • Бугимен 3 (2008)

  денес
  image
  Када студенткиња Сара постане сведок наводног самоубиства своје цимерке, започиње низ застрашујуќих догаѓаја због којих она почиње да се боји надприродног биќа....
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.