СОДРЖИНА

Еден од најдобрите хорор филмови во последниве години. Откако имала секс со своето момче, 19-годишната Џеј почнува да доживува чудни визии и постојано има чувство дека некој - или нешто - ја следи. Со помош на своите пријатели, таа се обидува да ја реши тајната на ова мистериозно проклетство пред да биде предоцна.

Слики

Тоа доаѓаТоа доаѓаТоа доаѓаТоа доаѓаТоа доаѓаТоа доаѓаТоа доаѓаТоа доаѓаТоа доаѓаТоа доаѓаТоа доаѓа

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Деветтата порта (1999)

  image
  Мистериозни човек унајмљује Корса, трагача за ретким књигама, да пронаѓе преостала два примерка књиге Девет капија краљевства сенки. Примерци потичу из...
 • Земи ми ја душата (2010)

  image
  Во Ривертон, постои легенда за сериски убиец кој се заколнал дека ќе се врати од мртвите за да ги погуби седумте деца родени на денот кога бил убиен. Шеснаесет...
 • Хулијине очи (2010)

  image
  Жена полако губи вид, док покушава да истражи смрт своје сестре близнакиње. Она је наводно, извршила самоубиство... Јулиа, млада жена која пати од дегенеративне...
 • 11-11-11 (2011)

  image
  Џозеф Крон, успешен американски писател и атеист, ќе посетува групна терапија за да се справи со смртта на сопругата и синот.Тој ќе се спријатели со Седи, којашто...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.