рејтинг: 5.7/10
Оценка на корисникот: 7.8/10
(5 гласови)

СОДРЖИНА

Во вториот дел од „Размислувај како маж“, сите двојки се враќаат за свадба во Лас Вегас. Но, плановите за романтичен викенд тргнуваат во лоша насока кога нивните авантури ги водат во компромитирачки ситуации.
Во долгоочекуваното продолжение на филмот „Размислувај како маж“, кое е инспирирано од бестселерот на Стив Харви, „Однесувај се како дама“, сите двојки се враќаат за свадба во Лас Вегас. Но, плановите за романтичен викенд тргнуваат во лоша насока, кога нивните разни авантури ги носат во компромитирачки ситуации кои се закануваат да го саботираат главниот настан.

Слики

Размислувај како маж 2Размислувај како маж 2Размислувај како маж 2Размислувај како маж 2Размислувај како маж 2Размислувај како маж 2Размислувај како маж 2Размислувај како маж 2Размислувај како маж 2Размислувај како маж 2Размислувај како маж 2Размислувај како маж 2Размислувај како маж 2Размислувај како маж 2Размислувај како маж 2Размислувај како маж 2Размислувај како маж 2Размислувај како маж 2Размислувај како маж 2Размислувај како маж 2Размислувај како маж 2Размислувај како маж 2

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Љуби љуби ама главата не ја губи (1981)

  image
  Док Марија и Боба, настављајуќи своју љубав, проводе лето на омладинској радној акцији, њихове родитеље захватају "луде године" и "сексуална револуција". Врхунац...
 • Хроника на лоши љубовни состаноци (2017)

  image
  Леј води блог каде што ги опишува лошите состаноци, а откако ги објавува своите искуства од состанокот со Конер, кој води сличен блог на една конкурентска...
 • The Taming of the Scoundrel (1980)

  image
  A grouchy farmer, known around his small Italian town as being wonderful to his employees, but actively driving everyone else away, is in for a surprise when a...
 • Љубов по нарачка (2019)

  image
  Аби сака да се вработи како асистентка во една издавачка куќа. На интервјуто за вработување кај Сузан, Аби добива задача да го најде совршениот маж за Сузан, па...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.