СОДРЖИНА

Политички стратег који жонглира са три клијента, почиње да се пита да ли треба да поступи часно, кад почне да га прогони ружна страна његовог посла. Ако политички кандидат има мрљу, али се залаже како би милионима људи помогао да боље живе, да ли бисте му помогли да победи? То се питање надвило над живот Пола Тарнера (Роб Лоwе).

Слики

Борба ножевима

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Асја (2020)

  image
  Покрај тоа што живеат заедно, младата самохрана мајка Асја не контактира со ќерката тинејџерка Вика. Нивната рутина е нарушена кога се влошува здравјето на Вика....
 • Кристална река (2008)

  image
  На жителите од едно провинцијално гратче, Паул и Дејви Ненси, за среќа единствено им недостасува дете. За жал, Дејви веќе неколкупати подметнувала. Своите...
 • Лхамо и Скалбе (2019)

  image
  Ламо и Скалбе не можат да се земат кога ќе откријат дека Скалбе веќе има регистриран брак. Скалбе оди во потрага по својата бивша сопруга, само за да открие дека...
 • Тоа вечерно сонце (2009)

  image
  Тенесиски фармер се враќа во својата фарма и мора да се соочи со семејното предавство, повторната појава на еден стар непријател и загубата на својата фарма.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.