poster

Минатата ноќ

Last Night (2010)

драма, романса | САД, Франција
Режисер: Massy Tadjedin
FilmBox Extra RS | 5.12.22 | 19:30

рејтинг: 6.6/10
Оценка на корисникот: 7.5/10
(30 гласови)

СОДРЖИНА

Приказната следи брачен пар кој се разделува на една ноќ, кога сопругот заминува на бизнис патување со колешка која му се допаѓа. И додека тој дава отпор на своите искушенија, неговата сопруга го среќава бившото момче.

Слики

Минатата ноќМинатата ноќМинатата ноќМинатата ноќМинатата ноќМинатата ноќМинатата ноќМинатата ноќМинатата ноќМинатата ноќМинатата ноќМинатата ноќМинатата ноќМинатата ноќМинатата ноќМинатата ноќ

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Чаробан Божиќ (2018)

  image
  Скривено изненаѓење у мајчином старом столу одводи Емму и њезину обитељ на чаробно божиќно путовање.
 • Познајници (2018)

  image
  Кога старите познајници Ема и Дру се среќаваат во бар, се случува моментална привлечност. И двајцата се во врска, но тајните средби кои почнуваат како “лежерни“,...
 • Да само имам Божиќ (2020)

  image
  Дарцy добија посао живота у Образовној фондацији Емералд, где ќе директору помоќи да пронаѓе храброст и срце, и помогне хуманитарној организацији.
 • Крилјата на гулабицата (1997)

  image
  Базиран на истоимената новела на Хенри Џејмс, „Крилјата на гулабицата“ се одвива во 1910 г. По смртта на мајка ѝ, Кејт Крој ја чува својата богата тетка Мод, која...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.