Оценка на корисникот: 5.8/10
(174 гласови)

СОДРЖИНА

Џенифер Лопез ја игра Клер Питерсон, средношколска наставничка по книжевност која се обидува повторно да започне да излегува на љубовни состаноци откако се развела од својот сопруг (Џон Корбет) кој ја мамел. Кога згодниот и харизматичен 19-годишен Ноа (Рајан Газман) се преселува во соседството и се спријателува со нејзиниот син, Клер доживува момент на слабост што води до екстремно интензивна и интимна ноќ која ја поминуваат заедно. Привлечноста што ја чувствува Ноа набргу се претвора во опасна, насилна опсесија, присилувајќи ја Клер да оди до нејзините граници додека го штити својот свет од распад.

Слики

Момчето од соседствотоМомчето од соседствотоМомчето од соседствотоМомчето од соседствотоМомчето од соседствотоМомчето од соседствотоМомчето од соседствотоМомчето од соседствотоFoto: RTL / © 2015 Universal StudiosFoto: RTL / © 2015 Universal StudiosFoto: RTL / © 2015 Universal StudiosFoto: RTL / © 2015 Universal StudiosFoto: RTL / © 2015 Universal StudiosМомчето од соседствотоМомчето од соседствотоМомчето од соседствотоМомчето од соседствотоМомчето од соседствотоМомчето од соседствотоМомчето од соседствотоМомчето од соседствотоМомчето од соседствотоМомчето од соседствотоМомчето од соседството

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Опасна дадиља (2017)

  image
  Недавно усвојено дете је нестало, а на родитељима је да је пронаѓу…
 • Дрон (2017)

  image
  Нил своје радне дане проводи летеќи дроновима на тајним мисијама, а затим се враќа свом породичном животу, притом његова жена и син не знају ништа о његовом...
 • Знак анѓела (2013)

  image
  Пензионисани командант специјалних полицијских снага Лионел Касдан (Жерар Депардје), жељан акције, истражује чудно убиство чилеанске избеглице Виљелма Гоца, који...
 • The Caller (2011)

  image
  Troubled divorcee Mary Kee is tormented by a series of sinister phone calls from a mysterious woman. When the stranger reveals she's calling from the past, Mary...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.