СОДРЖИНА

Ени Лард (Деми Мур) је поротник на великом суѓењу. “Учитељ”(Алек Болдвин), лик који ради на убеѓивању чланова пороте да гласају за ослобаѓање оптужених, прети да ќе убити њеног сина уколико и она не гласа тако. Када се суѓење заврши, он је и даље прогања

Слики

Anetarja e juriseAnetarja e juriseAnetarja e juriseAnetarja e juriseAnetarja e jurise

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Детектив гурман: Јади, пиј и нека те закопаат (2017)

  денес
  image
  Хенри и Меги се повикани на свечена вечера, а Хенри го надгледува менито. Но раскошната прослава се претвора во истрага за убиство кога една богата наследничка го...
 • Мистерии на гаражната распродажба: Уметност на убиството (2017)

  денес
  image
  Џенифер организира распродажба за добротворни цели кога на таванот од една куќа наоѓа тело. Додека се обидува да го реши убиството, добива итен повик за помош од...
 • 39 степеника (1935)

  денес
  image
  Лондон, тридесете године. Приликом представе у којој Човек-свезналица демонстрира своју тачку погаѓања, Канаѓанин Ханај, који се ту случајно затекао, биќе сведок...
 • Средба со злото (2012)

  денес
  image
  Џон е разочаран татко и сопруг, кој под водството на еден таинствен странец се претвора во херој што е подготвен на сѐ за да го заштити своето семејство.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.