СОДРЖИНА

Во светот поврзан со Јутјуб, ајТјунс и со Фејсбук, Лола, (М. Сајрус) и нејзините пријатели мораат да балансираат меѓу притисокот на средношколските љубови и пријателствата, истовремено избегнувајќи ги своите понекогаш „напорни и збунети родители. Кога мајката на Лоли, Ен (Д. Мур) случајно ќе го прочита дневникот на својата ќерка, сфаќа колку се продлабочил нивниот меѓусебен комуникациски јаз...

Слики

ЛОЛЛОЛЛОЛЛОЛЛОЛЛОЛЛОЛЛОЛ

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • A Nice Girl Like You (2020)

  понеделник
  image
  "A Nice Girl Like You" is a romantic-comedy film starring award-winning actresses Lucy Hale (Pretty Little Liars, Truth or Dare), Mindy Cohn (Consequences, The...
 • Холограм за краља (2016)

  понеделник
  image
  Остао је без посла, жена га је оставила и не може да плати школарину својој ќерки. Алан Клеј (54) полаже све своје наде у „Економски град краља Абдуле, бљештаву и...
 • Бели риби (2004)

  понеделник
  image
  Двајца отфрлени ФБИ-агенти работат во тајност на спречувањето на киднапирањето на сестрите Вилсон, наследнички на хотел.
 • Вукодлак меѓу нама (2021)

  понеделник
  image
  Због несугласица око гасовода град Биверфилд је подељен. Током снежне олује, становници Биверфилда остају зараобљени у локалној гостионици. Нови суграѓани Фин...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.