СОДРЖИНА

In this feature-length film based on the "Flintstones" TV show, secret agent Rock Slag is injured during a chase in Bedrock. Slag's chief decides to replace the injured Slag with Fred Flintstone, who just happens to look like him. The trip takes Fred to Paris and Rome, which is good for Wilma, Barney, and Betty-but can Fred foil the mysterious Green Goose's evil plan for a destructive missile without letting his wife and friends in on his secret?

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Отац (2012)

  денес
  image
  When did you last talk with your father? Will you ever ask him about those things that hurt you?
 • Чудовишта (2001)

  денес
  image
  Главниот плашител Сали и неговиот ентузијастички расположен асистент Мајк работат во компанијата „Чудовишта, најголемата фабрика за обработка на вресоци во...
 • Среќен змеј (2009)

  денес
  image
  Млад кинески змеј поради лошо однесување добива казна од боговите: прогонување на Земјата во вид на обичен смртник. Мора да премости чудна земја додека злобните...
 • Басна на денот (2018)

  денес
  image
  Секој ден г. Був, качен на своето дрво, чита од „Дневна басна“ – локалниот весник – прекрасни приказни за урнебесните авантури на пердувните и крзнени жители што...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.