poster

Пут у пакао

Hard Ride to Hell (2010)

Режисер: Penelope Buitenhuis

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 3.8/10
Оценка на корисникот: 2.5/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Група породица и пријатеља креќу на логоровање кроз тексашке брдовите пределе, али то постаје једносмерна вожња у пакао након што ненамерно виде обредно жртвовање на месту напуштеног кампа. За њима креќу обожаваоци ѓавола, банда моториста. Сакривају се у напуштеној цркви близу границе, али откривају да су пијуни у вишедеценијкој борби измеѓу добра и зла.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Меморија (2017)

  вторник
  image
  Големиот Весли Снајпс ја толкува улогата во ова СФ остварување. Петмина пријатели заминуваат на одмор во куќичка покрај езерото, каде очекуваат само добра забава....
 • Претња метеора (2010)

  вторник
  image
  Огроман метеор улажи у орбиту Земље и прави пустош. Једна породица има само један циљ - да преживи.
 • Клуб на смртта (2020)

  вторник
  image
  Полицијата открива елитен боречки клуб со седум подземни нивоа, исполнети со мртви тела на безбројни борци. Само еден човек е оставен жив. Специјалната единица...
 • Непобедиви 3: Искуплување (2010)

  среда
  image
  Руски затвореник, Бојка, со тешка повреда на коленото, која ја претрпе на крајот од „Непобедливи 2“, веќе не е затвореникот од кого се плашат сите. Толку...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.