Оценка на корисникот: 5.9/10
(147 гласови)

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Породица Бартлет (2008)

  image
  Прича о мрачној страни рајског живота из предграѓа која се фокусира на две проблематичне породице крајем 70-тих година. Породични живот 15-годишњег дечака Скота...
 • Љубов во Њујорк (2010)

  image
  Малин Акерман и Џош Раднор играат во оваа приказна за млади жители на Њујорк кои се пред прагот на зрелоста и уморни од рефлексивниот цинизам. Откриваат што значи...
 • Врска без обврски (2015)

  image
  Тој е женкар, а таа ги мами своите момчиња. Пред многу години тие заедно изгубиле невиност, а сега се обидуваат да станат пријатели. Ќе успеат ли во тоа и овие...
 • /Мекгрубер (2010)

  image
  Во Источен Сибир, Дитер Фон Кант (В. Килмер) и неговите луѓе ја преземаат контролата над проектил вооружен со боева глава. На другата страна на светот, во...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.