СОДРЖИНА

У овом урнебесном наставку хит комедије, Грег и Пем са њеним родитељима креќу ка Фокер Ајслу где живе Барни и Роз Фокер, Грегови отац и мајка. Ту ќе младини и младожењини родитељи, који су сушта супротност једни од дригих, имати прилику да проведу 48 сати заједно и нешто боље се упознају. Младин отац, Џек (Роберт де Ниро), бивши агент ЦИА-е жели да провери да ли су Грегови људи са добрим генетским предиспозицијама. Открива како су они веома чудни: отац (Дастин Хофман), хипи и бивши адвокат, а мајка( Барбара Стрејсенд) сексуални терапеут. То му се никако не свиѓа... сама врата пакла ќе се отворити ...

Слики

Запознајте ги ФокеровиЗапознајте ги ФокеровиЗапознајте ги ФокеровиЗапознајте ги ФокеровиЗапознајте ги ФокеровиЗапознајте ги ФокеровиЗапознајте ги ФокеровиЗапознајте ги ФокеровиЗапознајте ги ФокеровиЗапознајте ги ФокеровиЗапознајте ги ФокеровиЗапознајте ги ФокеровиЗапознајте ги ФокеровиЗапознајте ги ФокеровиЗапознајте ги ФокеровиЗапознајте ги ФокеровиЗапознајте ги ФокеровиЗапознајте ги ФокеровиЗапознајте ги ФокеровиЗапознајте ги ФокеровиЗапознајте ги ФокеровиЗапознајте ги ФокеровиЗапознајте ги ФокеровиЗапознајте ги ФокеровиЗапознајте ги Фокерови

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Само продолжи со тоа (2011)

  image
  Дени (Адам Сендлер) е успешен пластичен хирург кој се преправа дека е несреќно оженет за да ја добие жената која ја сака. Кога конечно запознава една девојка...
 • Семејна свадба (2010)

  image
  Пошто се тек верени пар Лусија и Маркус врате с колеџа и превише изненада најаве планове за своје венчање, убрзо откривају да њихови очеви могу да изазову...
 • Краљ Ралф (1991)

  image
  У томе му помаже озбиљни и углаѓени Вилингем (Питер О'Тул). На жалост, добри момак Ралф нема нимало талента за енглески стил у политици и опхоѓењу, све што ради,...
 • Мој лажни муж (2018)

  image
  Арогантниот плејбој Леонардо ја најмува самохраната мајка Кејт да му ја чисти јахтата и потоа ја отпушта. Кога паѓа од јахтата и се буди со амнезија, шефот на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.