Оценка на корисникот: 7.2/10
(183 гласови)

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мајко мила! (2008)

  image
  Мерил Стрип води ѕвездена актерска екипа во оваа музичка прослава за мајките, ќерките и татковците и за вистинската љубов. Филмот е заснован врз на бродвејскиот...
 • Љубов и цигари (2005)

  image
  Ник е во брак со Кити со која има три возрасни ќерки. Но Ник е во тајна врска со Тула. Кога жена му го фаќа во кревет со Тула, а Тула пак сака сериозна врска, Ник...
 • Рок на времињата (2012)

  image
  Уживајте во забавата и музиката од славните денови на рокенролот. „Рок на времињата“ ја раскажува приказната за провинцијалката Шери и за градското момче Дру, кои...
 • Стјуардеси во акција (2003)

  image
  Комичен поглед на светот на стјуардесите со Гвинет Палтроу во главната улога на Дона, жена од мал град во Невада која сонува да стане првокласна меѓународна...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.