poster

Најлоша ноќ во животот

Walk of Shame (2014)

Режисер: Steven Brill

Оценка на корисникот: 6.8/10
(216 гласови)

СОДРЖИНА

Авантурата за една вечер на една паметна новинарка со згоден странец следното утро ја остава заглавена во Лос Анџелес, без телефон, без кола, без лична карта и пари, а има само 8 часа пред најбитното интервју за работа во нејзината кариера.
Откако го пропушта интервјуто за работата од своите соништа, една надежна водителка на ТВ вести (Елизабет Бенкс) од Лос Анџелес излегува на вечерна забава. Таа се буди во креветот на еден странец и до себе наоѓа телефон со порака од својот агент дека ќе ја добие работата ако успее да стигне на другата страна од градот до 5 часот попладне. Заглавена во непозната област без пари, телефон и кола, таа влегува во серија проблеми додека ита кон најбитното интервју за работа во нејзиниот живот.

Слики

Најлоша ноќ во живототНајлоша ноќ во живототНајлоша ноќ во живототНајлоша ноќ во живототНајлоша ноќ во живототНајлоша ноќ во живототНајлоша ноќ во живототНајлоша ноќ во живототНајлоша ноќ во живототНајлоша ноќ во живототНајлоша ноќ во живототНајлоша ноќ во живототНајлоша ноќ во животот

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мирис ружа (2020)

  image
  Ев Вернет је била највеќи узгајивач ружа. Сада је на ивици банкрота, на ивици да је откупи моќни конкурент. Поврх тога, Вера, њена верна секретарица, запослила је...
 • Семејството Туш 2: Американскиот сон (2016)

  image
  Најмалиот син во семејството Туш, Доналд, оди да студира во САД. Остатокот од семејството одлучува да го изненади со посета за неговиот роденден, но не оди сè...
 • Другарски игри (2019)

  image
  Група пријатели се собираат да играат Другарски игри, див избор на апсурдни физички и ментални предизвици. Во текот на процесот, лечат стари рани, исправаат...
 • How to Pick Your Second Husband First (2018)

  image
  A marriage counselor attempts to fix her own marriage by focusing on how to change her husband.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.