СОДРЖИНА

Авантурата за една вечер на една паметна новинарка со згоден странец следното утро ја остава заглавена во Лос Анџелес, без телефон, без кола, без лична карта и пари, а има само 8 часа пред најбитното интервју за работа во нејзината кариера.
Откако го пропушта интервјуто за работата од своите соништа, една надежна водителка на ТВ вести (Елизабет Бенкс) од Лос Анџелес излегува на вечерна забава. Таа се буди во креветот на еден странец и до себе наоѓа телефон со порака од својот агент дека ќе ја добие работата ако успее да стигне на другата страна од градот до 5 часот попладне. Заглавена во непозната област без пари, телефон и кола, таа влегува во серија проблеми додека ита кон најбитното интервју за работа во нејзиниот живот.

Слики

Најлоша ноќ во живототНајлоша ноќ во живототНајлоша ноќ во живототНајлоша ноќ во живототНајлоша ноќ во живототНајлоша ноќ во живототНајлоша ноќ во живототНајлоша ноќ во живототНајлоша ноќ во живототНајлоша ноќ во живототНајлоша ноќ во живототНајлоша ноќ во живототНајлоша ноќ во живототНајлоша ноќ во животот

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Si accettano miracoli (2015)

  денес
  image
  Fulvio, a manager who recently got fired and into some legal trouble, is to be supervised by his brother, a parish priest in the Italian province. To help this...
 • Једноставно венчање (2018)

  денес
  image
  Нуши Хасани био је сан да се уда за савршеног персијског супруга из савршене персијске породице. Али њени планови су се помутили кад се заљубила у Алекса Талбота,...
 • Дванаести дан Божиќа (2020)

  денес
  image
  Двоје дизајнера игара надахнуто је благданима па припремају лов на благо по цијелом граду.
 • Ејс Вентура: Детектив за миленици (1994)

  денес
  image
  Откачен детектив, чија специјалност се животните, трага по исчезнатата маскота на „Мајами долфинс".
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.