СОДРЖИНА

Шефот се враќа на работа. Кога едно шокантно двојно убиство го потресува мирниот град Перадајз, Стоун е присилен да се врати во акција. Неговата полициска станица е речиси испразнета од персонал, па тој мора да се потпре на својата стручна интуиција за да го реши лавиринтот од збунувачки траги и скриени значења додека се обидува да го реши шокантното и ужасно двојно убиство поврзано со мафијата.

Слики

Џеси Стоун: Да го видиш добротоЏеси Стоун: Да го видиш добротоЏеси Стоун: Да го видиш добротоЏеси Стоун: Да го видиш добротоЏеси Стоун: Да го видиш добротоЏеси Стоун: Да го видиш доброто

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Безмилосен лов (2014)

  image
  Шпион и неговата поранешна девојка одат во Европа за да им избегаат на безбедносните служби и на осветољубивиот премиер. Кога му снемуваат пари, сфаќа, мора да...
 • Бетмен (2022)

  image
  Двете години набљудување на улиците како Бетмен, влевајќи страв во срцата на криминалците, го доведуваат Брус Вејн длабоко во сенките на Готам Сити. Со само...
 • УНИШТУВАЧ (2018)

  image
  Полициска детективка повторно се наоѓа со луѓето со кои одамна работела на тајна задача, за помеѓу нив конечно да дојде до помирување.
 • Последњи подухват (2017)

  image
  Истинита прича о славном бекству Гарија Тајсона и Рендија Гринволта из затвора у Аризони, лета 1978. године. Гари Тајсон је социопата коме у бекству помажу...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.