СОДРЖИНА

Играчките се наоѓаат на непозната територија заедно со друга група опасни играчки. Трицератопсот Трикси мора да ѝ помогне на дружината да се вратат во собата на Бони.

Слики

Приказна за играчките заборавена од времетоПриказна за играчките заборавена од времетоПриказна за играчките заборавена од времетоПриказна за играчките заборавена од времетоПриказна за играчките заборавена од времетоПриказна за играчките заборавена од времетоПриказна за играчките заборавена од времетоПриказна за играчките заборавена од времето

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Лајло и Стич 2 (2005)

  денес
  image
  Вашите омилени ликови се враќаат во оваа емотивна комедија. Отпрвин изгледа дека сѐ се одвива добро, а Стич се прилагодува на новото семејство. Но, кога Стич...
 • Шрек засекогаш (2010)

  денес
  image
  Копнеејќи по деновите кога беше „вистински огар“, Шрек потпишува зделка со Рампелстилтскин за да си го врати својот рик... но, тој го доведува својот свет во...
 • Лего Бетмен филм (2017)

  денес
  image
  Брус Вејн мора да се справи со вообичаените криминалци и негативци додека планираат да завладеат со Готам Сити, откривајќи дека случајно посвоил еден тинејџер кој...
 • Средња школа: Најгоре раздобље мог живота (2016)

  денес
  image
  Прича прати живот Рафеа Кхатцхадориана који и без проблема у средњој школи има довољно проблема код куќе. На среќу, направио је план за најбољу годину у историји....
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.