Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Боемска Рапсодија (2018)

  петок
  image
  „Боемска рапсодија“ ги слави групата „Квин“, нејзината музика и нејзиниот неверојатен пејач Фреди Меркјури. Фреди им пркосеше на стереотипите и конвенциите за да...
 • Филомена (2013)

  петок
  image
  Забременувајќи како тинејџерка во Ирска во 1952 г., Филомена е испратена во манастир како „нечесна жена“. Бебето ѝ е одземено од калуѓерките и е дадено на...
 • Еверест (2015)

  петок
  image
  Инспириран од неверојатните настани поврзани со обидот да се качат на врвот на највисоката планина на светот, овој документарец го прикажува патувањето на две...
 • Возење во автомобили со момчиња (2001)

  петок
  image
  Во свежата, смешна, трогателна и вистинита приказна за писателката Беверли Донофрио игра Дру Баримор, која во улогата е на возраст од 15 до 35 години. Годината е...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.