СОДРЖИНА

Роберт открива да се ради о младом Мигуелу Бејну, који је његова сушта супротност. Бејн је суров и не губи много времена на припрему убиства. Њега не занима колико ќе људи да погине приликом атентата. Појаву младог Бејна, Роберт доживљава као изазов , а поготово када сазнаје да је Бејнова следеќе жртва лепа хакерка по имену Електра. Електра се докопала веома важних корпоративних података и планира да их прода четворици Холанѓана. Роберт одлучује да је заштити од Бејна, али се нечија заштита испоставља као много тежи посао од ликвидације...

Слики

АтентаториАтентаториАтентаториАтентаториАтентаториАтентаториАтентатори

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Падот на Белата куќа (2013)

  денес
  image
  Додека е на турнеја во Белата куќа со својата млада ќерка, еден полицаец (Шанинг Татум) стапува во акција за да ги заштити своето дете и претседателот (Џејми...
 • Нокаут (2011)

  денес
  image
  Бивши професионален боксер, кому му е преку глава од насилниот живот, ќе му помогне на еден ученик да им се противставу на децата што го малтретираат.
 • Џек Хантер и изгубеното богатство на Угарит (2008)

  денес
  image
  Античкиот град, Угарит Ана исчезнал пред илјади години под песоците на сириската пустина. Тој бил откриен во 1922 година повторно, но без неговото легендарно...
 • Годзила против Конг (2021)

  денес
  image
  Конг и неговите заштитници одат на опасно патување за да го најдат неговиот вистински дом, а со нив е Џија, младо девојче сираче со кое тој создал посебна и силна...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.