СОДРЖИНА

Након раскида веридбе Роб одлучује да реновира шармантну куќицу у мирном граду далеко од свог старог живота. Али не зна да је куќица још увек поседнута духом бившег станара, прелепе жене која је давно делила куќу са својим отуѓеним мужем.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Сите месечини (2020)

  image
  Додека беснее војна низ Шпанија во 1876 година, сиропиталиштето е бомбардирано и едно девојче е тешко повредено. Ја спасува жена за која таа смета дека е ангел и...
 • Венди (2020)

  image
  Филм снимен според класичната приказна за Петар Пан. Венди Дарлинг е ќерка на сопственик на ресторан во Луизијана, која бега од дома и заедно со нејзините постари...
 • Хенкок (2008)

  image
  Има херои, има суперхерои, а го има и Хенкок (Вил Смит). Со голема моќ оди и голема одговорност и сите го знаат тоа, освен Хенкок. Хенкок е нестабилен,...
 • 47 ронини (2013)

  image
  Во оваа епска фантастична авантура, Кијану Ривс го игра Кај, отпадник кој му се придружува на Оиши, водачот на 47-те одметнати самураи. Тие заедно сакаат да му се...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.