poster

W.B., Blue and the Bean

W.B., Blue and the Bean (1989)

Режисер: Max Kleven

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.7/10

СОДРЖИНА

Филм о тројици ловаца на главе, познатих по својим надимцима. Добијају специфичан задатак, и питање је како ќе се снаќи у њему...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Лара Крофт, Ограбувачка на гробници: Колевката на животот (2003)

  денес
  image
  На брегот на вулканскиот остров Санторини, бестрашниот археолог Лара Крофт открива златна пулсирачка топка, која оној што ќе ја држи ќе го одведе до митската...
 • Два мисионара (1974)

  денес
  image
  Двојица мисионара (Б. Спенцер, Т. Хилл) долазе у сукоб с ауторитетима јер су своју мисију претворили у фарму папагаја. Бискуп их је назвао црним овцама и долази...
 • Triple Frontier (2019)

  денес
  image
  Оданост меѓу петорицом пријатеља, ветерана и бивших оперативаца специјалних јединица, ќе бити стављена на пробу када се буду поново састали како би опљачкали...
 • Сончеви солзи (2003)

  денес
  image
  Брус Вилис е во улогата на морнарички СЕАЛ офицер кој оди во Нигерија за време на граѓанска војна за да спаси американска докторка, но докторката одбива да ги...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.