рејтинг: 6.4/10
Оценка на корисникот: 7.03/10
(40 гласови)

СОДРЖИНА

На изолиран остров доаѓа специјалната единица на ФБИ, обучена за дегинирање на профилот на убиецот. Новите специјалци предводени од Пери (Вал Килмер), ќе се соочат со мртви колеги и ќе сфатат дека убиецот воопшто не е измислен...

Слики

Ловци на убијциЛовци на убијциЛовци на убијциЛовци на убијциЛовци на убијциЛовци на убијциЛовци на убијциЛовци на убијци

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • D - Tox (2002)

  image
  Џејкова девојка Мети постаје талац опасног човека, који прети да ќе је убити. Мелој прекасно стиже и налази Мери мртву. Једина жеља му је да убицу изведе пред...
 • Тоа доаѓа (2014)

  image
  Еден од најдобрите хорор филмови во последниве години. Откако имала секс со своето момче, 19-годишната Џеј почнува да доживува чудни визии и постојано има чувство...
 • Паранормална активност: Димензијата на духовите (2015)

  image
  Првпат ќе ја видите активноста... и таа е поинтензивна од кога било. Кога едно ново семејство се сели во поранешната куќа на Кејти и Кристи, тие откриваат една...
 • Кортекс (2008)

  image
  Чарлс Бојер, пензиониран полициски надзорник, одлучува да се пресели во Резиденс, институција за специјализирани неуро-дегенеративни пореметувања. Многу брзо се...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.