poster

Монстер Хигх: 13 жеља

Monster High: 13 Wishes (2013)

Режисер: Steve Sacks, Andrew Duncan

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.7/10

СОДРЖИНА

Почела је нова школска година у средњој Монструмској! Хаулинин сан о популарности постаје могуќност када она пронаѓе духа из лампе који јој испуњава не 3, веќ 13 жеља!

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • До твојата последна смрт (2019)

  понеделник
  image
  Излегувајќи како единствена преживеана од изопачената игра на татко ѝ, Миријам добива понуда од натприродниот Господар на играта да се врати во времето и да се...
 • Грозни ја 3 (2017)

  понеделник
  image
  Тим људи који је створио највеќе анимиране хитове Гру на супертајном задатку, Како је Гру украо мјесец, и Малци, доноси нове авантуре Груа, Луцy, њихових...
 • Магичниот костим за Николас (2020)

  денес
  image
  Филмот ја раскажува приказната за Николас, 10-годишно момче со Даунов синдром, кое со помош на различни костими, оди на магична авантура да го спаси својот...
 • Мој мали Пони девојке из Еквестрије - Пометња на пролеќном распусту (2019)

  денес
  image
  У овој специјалној епизоди, Мејн седморка проводи пролеќни распуст на јахти, док Рејнбоу Деш верује да се магија Еквестрије отргла контроли.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.