poster

Офлајн

Offline (2012)

Режисер: Curtis Crawford
M1 Film | Утре | 13:25

рејтинг: 4.0/10
Оценка на корисникот: 9.11/10
(9 гласови)

СОДРЖИНА

Ејдан уште како тинејџерка добивала анонимни пораки на интернет и по телефон, кои звучеле како да се испратени од опседнат обожавател. И покрај сите мерки на безбедност, маскираниот убиец една ноќ влегува во нејзиниот дом и ги убива нејзините родители, а Ејдан успева да побегне. По 13 години, Ејдан е познат уметник, но убиецот сѐ уште е на слобода...

Слики

Офлајн

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Шесто чуло (1999)

  image
  Др. Малколм Кроу је угледни стручњак за дечије душевне проблеме, поремеќаје и болести. Када упозна маленога Кола, дечака кога други људи сматрају чудаком, он га...
 • Другиот човек (2008)

  image
  Инженерот Питер (Лиам Нисон) е оженет со дизајнерката на чевли Лиза (Лора Лини). И двајцата се успешни и среќни на прв поглед, но наскоро сѐ се врти наопаку....
 • Црна кутија (2021)

  image
  Матје је талентовани млади аналитичар црне кутије у мисији да реши разлог смртоносног пада потпуно новог авиона. Ипак, кад власти затворе случај, Матје се не може...
 • Ниске страсти (1992)

  image
  Шерон Соун глуми Кетрин, хладну, прорачунату и невероватно лепу књижевницу незаситог сексуалног апетита. Она постаје осумњичена када њен момак буде убијен на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.