рејтинг: 2.4/10
Оценка на корисникот: 1/10

Слики

Одбројавање: Јерусалим

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Изван познатог свемира (2018)

  петок
  image
  Током последње жетве сезоне, свемирски брод сусреќе се с ретким биќем, мамутске величине, и изразито територијално настројеним. Ствари ќе се врло брзо погоршати...
 • Нора Робертс: Месечината на Каролина (2007)

  сабота
  image
  На Тори не ѝ е лесно, и покрај способноста да се поврзува со туѓите умови. Таа страда од насилниот татко и има слаба мајка, а кога некој ја убива нејзината...
 • Долазак (1996)

  недела
  image
  Зејн Зимски је астрофизичар у НАСА. Када открије сигнале из свемира за које верује да су од интелигентних биќа неке далеке планете он то пријављује својим...
 • Исчезната на седумнаесет години (2007)

  11.7.22
  image
  Емили Јанзен отсекогаш имала посебна интуиција и талент за гледање на вистината во луѓето. Сепак, таа не била во можност да го предвиди исчезнувањето на својата...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.