СОДРЖИНА

Полицијата залудно се обидува да го фати серискиот убиец Едвард Герот, наречен Факел (Жан Клод ван Дам), кој своите жртви, сите мајки со деца, ги запалува откако сурово ќе ги убие. По последното убиство, тимот иследници предводени од Рајли и Енџи ќе се најдат во навидум безизлезна ситуација. Но, на местото на злосторствоото е пронајдена ДНК-та на убиецот. Научникот Стен ќе донесе одлука да направи клон на убиецот од генетскиот материјал. Но, клонот е збунет поединец, којшто ќе почне да се присеќа на злосторствата...

Слики

РепликантРепликантРепликантРепликантРепликантРепликантРепликантРепликант

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Убиствено дугме (2017)

  image
  Напети акцијски знанствено-фантастични трилер у којем су главне улоге остварили Дан Стевенс (телевизијска серија „Доwнтон Аббеy, „Љепотица и звијер) и Беренице...
 • Смртоносна трка (2008)

  image
  Озлогласениот затворски директор го тера поранешниот затвореник Џенсен Ејмс да се натпреварува во најпопуларниот постиндустриски спорт во кој затворениците мора...
 • Годзила (1998)

  image
  Након испробавања атомске бомбе у Јужном Пацифику, непознато створење је примеќено на истоку како пролази кроз Панамски канал. Научник Нико Татопулос је позван...
 • Хоризонт (2010)

  image
  Чудна светлина се спушта врз Лос Анџелес, привлекувајќи ги луѓето надвор како мушички на светлина. Но штом ќе излезат, страшна вонземјанска сила почнува да ја...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.