СОДРЖИНА

Винслоу, задолжениот внук на милијардерот Алберт, сака да ја забрза неговата смрт, најмувајќи тројца најнеспособни болничари што може да ги најде. Но глупостите на тројцата добронамерни болничари, всушност, го живнуваат болниот Алберт.
Винслоу Лори, злобниот, задолжен внук на стариот и болен милијардер Алберт Денисон, се обидува да ја забрза смртта на својот вујко, најмувајќи тројца најнеспособни болничари што може да ги најде. За негова среќа, тој ги наоѓа Марки, Бафи и Кол, кои се отпуштени од нивната последна работа. Тројцата имаат само добри намери и нивните добронамерни глупости, всушност, помагаат болниот Алберт да живне. Тие го откриваат планот на Винслоу и се обидуваат да го спречат.

Слики

ХаотичариХаотичариХаотичариХаотичариХаотичариХаотичариХаотичариХаотичари

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Клучен додаток (2013)

  image
  Изгледа дека Александра има сé. Таа е шефица на успешно женско списание, има луксузен апартман во еден елитен кварт во Париз, сопруг на кој ѝ завидуваат сите...
 • Принцот измамник (2013)

  image
  Принцеза Летиша живи у прелепом дворцу у малој кнежевини са оцем краљем и дворским службеником. Девојку фрустрира чињеница да је поданици и медији игноришу. Краљ...
 • Бруно (2009)

  image
  Номинираниот за Оскар и добитникот на Златен глобус, Саша Барон Коен (Борат, Али Џи шоу и Ноќите во Таладега), ви ја носи комедијата кој поттикна повеќе...
 • How to Pick Your Second Husband First (2018)

  image
  A marriage counselor attempts to fix her own marriage by focusing on how to change her husband.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.