СОДРЖИНА

Кога на светот му се заканува древно зло, четирите желки тинејџери мора да се здружат повторно и да се смират за да му се спротивстават.

Слики

Тинејџерски нинџа желкиТинејџерски нинџа желкиТинејџерски нинџа желкиТинејџерски нинџа желкиLionsgateLionsgateLionsgateLionsgateLionsgate

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Лего Бетмен филм (2017)

  image
  Брус Вејн мора да се справи со вообичаените криминалци и негативци додека планираат да завладеат со Готам Сити, откривајќи дека случајно посвоил еден тинејџер кој...
 • Астробој (2009)

  image
  Astroboj e robot so dobro srce koj pomiuva serija avanturi za da go spasi čoveštvoto.
 • Овчичката Шон: Фармагедон (2019)

  image
  Кога вонземјанин со супер моќи доаѓа на Моси Ботом фармата, овцата Шон оди на мисија да ја испрати вонземјанката дома пред злобната организација може да ја зароби.
 • Капетан Гаќи: Првиот епски филм (2017)

  image
  Оваа урнебесна семејна комедија ја раскажува приказната за двајцата шегаџии Џорџ и Харолд, кои го хипнотизираат директорот на училиштето за да мисли дека е...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.