СОДРЖИНА

Напети трилер који одговара на питање шта се дешава када обични људи украду новац ономе коме не би требали! Кејт Хадсон и Џејмс Франко су среќан пар који живи мирним животом. Једини проблем представља им недостатак новца, како за свакодневни живот, тако и за куповину сопственог стана. Када пронаѓу мртво тело суседа и уз њега велику количину готовине неќе моќи да одоле искушењу које их може довести до остварења свих њихових снова. Али и до проблема о којима никада нису могли ни да сањају…

Слики

Добри људиДобри људиДобри људиДобри људи

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Волшебнкот и белата змија (2011)

  среда
  image
  Режисерот на оваа приказна Чинг Сиу-Тунг, својот филм го потпира врз една стара кинеска легенда за еден билкар кој се вљубува во илјадагодишната Бела Змија...
 • Пекол во Авганистан (2019)

  среда
  image
  „Пекол во Авганистан“ ја раскажува приказната за мала единица американски војници кои се стационирани длабоко во североисточен Авганистан. Тие се принудени да ја...
 • Седумте величествени (1960)

  среда
  image
  Еден бандит тероризира мексиканско фармерско село секоја година. Тројца од фармерите се пратени во САД за да бараат луѓе што ќе ги заштитат. Тие најмуваат група...
 • Распалени пиштоли (2006)

  среда
  image
  ФБИ агент трага за комичарем из Лас Вегаса који је решио да “откуца” мафију. Али, пре него што постане заштиќени сведок, комичар одлази у казина Лејк Тахо да се...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.