СОДРЖИНА

Лијам Нисон го игра Мет Скадер, бивш њујоршки полицаец кој сега работи како нелиценциран приватен детектив. Скадер неволно се согласува да му помогне на еден шверцер на хероин да ги најдат луѓето што ја киднапирале и ja убиле жена му.
Лијам Нисон игра во „Прошетка помеѓу гробовите“, акционен трилер врз основа на прославената серија романи од Лоренс Блок. Нисон го игра Мет Скадер, поранешен полицаец што станал нелиценциран приватен детектив кој безволно се согласува да му помогне на еден шверцер на хероин (Ден Стивенс) да ги најде луѓето што брутално ја убиле неговата сопруга. Кога детективот дознава дека ова не е првпат, ниту ќе биде последен пат овие луѓе да извршат такво изопачено злосторство, тој мора да ја замагли границата помеѓу доброто и лошото во обидот да ги најде злосторниците на улиците на Њујорк пред тие повторно да убијат.

Слики

Прошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовите

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Лара Крофт, Ограбувачка на гробници: Колевката на животот (2003)

  денес
  image
  На брегот на вулканскиот остров Санторини, бестрашниот археолог Лара Крофт открива златна пулсирачка топка, која оној што ќе ја држи ќе го одведе до митската...
 • Два мисионара (1974)

  денес
  image
  Двојица мисионара (Б. Спенцер, Т. Хилл) долазе у сукоб с ауторитетима јер су своју мисију претворили у фарму папагаја. Бискуп их је назвао црним овцама и долази...
 • Triple Frontier (2019)

  денес
  image
  Оданост меѓу петорицом пријатеља, ветерана и бивших оперативаца специјалних јединица, ќе бити стављена на пробу када се буду поново састали како би опљачкали...
 • Сончеви солзи (2003)

  денес
  image
  Брус Вилис е во улогата на морнарички СЕАЛ офицер кој оди во Нигерија за време на граѓанска војна за да спаси американска докторка, но докторката одбива да ги...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.