рејтинг: 6.5/10
Оценка на корисникот: 7.88/10
(59 гласови)

СОДРЖИНА

Лијам Нисон го игра Мет Скадер, бивш њујоршки полицаец кој сега работи како нелиценциран приватен детектив. Скадер неволно се согласува да му помогне на еден шверцер на хероин да ги најдат луѓето што ја киднапирале и ja убиле жена му.
Лијам Нисон игра во „Прошетка помеѓу гробовите“, акционен трилер врз основа на прославената серија романи од Лоренс Блок. Нисон го игра Мет Скадер, поранешен полицаец што станал нелиценциран приватен детектив кој безволно се согласува да му помогне на еден шверцер на хероин (Ден Стивенс) да ги најде луѓето што брутално ја убиле неговата сопруга. Кога детективот дознава дека ова не е првпат, ниту ќе биде последен пат овие луѓе да извршат такво изопачено злосторство, тој мора да ја замагли границата помеѓу доброто и лошото во обидот да ги најде злосторниците на улиците на Њујорк пред тие повторно да убијат.

Слики

Прошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовитеПрошетка меѓу гробовите

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Пијун (2013)

  image
  Група момака добија изненадан позив да доѓе у бар у центру Лос Анѓелеса. У исто време, у близини, полицајац се затиче на месту пљачке која је у току. Зграда у...
 • УНИШТУВАЧ (2018)

  image
  Полициска детективка повторно се наоѓа со луѓето со кои одамна работела на тајна задача, за помеѓу нив конечно да дојде до помирување.
 • Неидентификуван (2020)

  image
  Приказна за тврдоглав полицаец кој се фиксира да го отвори случајот на пожар во кој загинале две жени. Одлучен да ја префрли вината на млад Ром, тој почнува да...
 • Четири браќа (2005)

  image
  Кога нивната посвоителка ја убиваат во кражба во продавница, „четворицата браќа" го истражуваат убиството и ги бараат убијците, но не е сè како што се чини.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.