рејтинг: 7.4/10

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Болничарката Бети (2000)

  денес
  image
  Комедија за една вдовица, која ја глуми Рене Зелвигер, опседната со една ѕвезда од ТВ спануца. Овој филм освои главна награда на Канскиот филмски фестивал.
 • Сакам-Не сакам (2004)

  денес
  image
  Работата на планерот на свадби, Лорен Кренделс, е да направи чува на венчавките на другите луѓе. За жал, во својот приватен живот има големи препреки. Како се...
 • Свадба во јануари (2014)

  денес
  image
  Свеже верена девојка целог живота сања о свом венчању и планира сваки детаљ. Њена будуќа свекрва и вереников прелазак на нови посао скоро све упропасте, па...
 • Нешто најслатко (2002)

  денес
  image
  Кога се работи за љубовните состаноци, Кристина Волтерс (Камерон Дијаз) има едно златно правило, да не го бара „вистинскиот, туку да го бара „вистинскиот во...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.