СОДРЖИНА

Различити ликови наѓу се у очајничкој борби за преживљавање кад се њиховим градом у Калифорнији прошири пошаст зомбија који једу људско месо.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Бабарога Цуцуy (2018)

  денес
  image
  Након што млади почну нестајати, бунтовна тинејџерица посумња да би кривац могло бити легендарно чудовиште по имену Цуцуy.
 • Огледала (2008)

  денес
  image
  Поранешен полицаец и неговото семејство се цел на зла сила која користи огледала како порта за влез во нивниот дом.
 • Ужас на замзрнатиот пат (2011)

  Утре
  image
  Двајца самоуверени возачи ќе се согласат да пренесат пратка експлозив до еден оддалечен рудник, каде ќе откопаат древно чудовиште
 • Црн Божиќ (2006)

  вторник
  image
  Бадник. Следиме група девојки од колеџ кои не си отишле дома за Божиќ. Но, опасен психопат се крие во куќата каде што престојуваат. Неговата тактика започнува од...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.