СОДРЖИНА

Тинејџерица оптужен за убиство школске другарице негира кривицу. Мајка убијене девојке покушавајуќи да доѓе до истине, уплиќе се у мрежу интрига. Док полиција тражи нове доказе, у школи влада хаос јер се расветљава позадина злочина и љубавна превара због које ќе уследити нова убиства.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Необраѓени драгуљи (2019)

  четврток
  image
  Howard Ratner (Adam Sandler) is a once successful New York gems dealer whose gambling addiction has left his family and career in shambles, and him hundreds of...
 • Мистерии на стројничката: Уметност на убивањето (2021)

  денес
  image
  Славната стројничка Енџи Доув (Даника МекКелар) се наоѓа среде уште едно убиство, овој пат во истиот музеј каде што татко ѝ, пензионираниот полициски детектив Ник...
 • Средба со злото (2012)

  денес
  image
  Џон е разочаран татко и сопруг, кој под водството на еден таинствен странец се претвора во херој што е подготвен на сѐ за да го заштити своето семејство.
 • Клиентот (1994)

  денес
  image
  11-годишно снаодливо момче е сведок на самоубиство на адвокат на мафијата. За да може да помогне во истрагата, побарува заштита за себе и за семејството од...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.