рејтинг: 6.5/10
Оценка на корисникот: 9/10
(6 гласови)

СОДРЖИНА

Убиец ќе ја избере својата жртва на железничка станица и ќе ја следи до дома. Во исто време, полицијата ќе најде уште една жртва, убиена на ист начин и на истата железничка станица. Сепак, изгледа дека постои и втор сериски убиец. Изгледа дека двајцата соработуваат, но секој убива за себе...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Црна вдовица (2019)

  вторник
  image
  Поранешната нарко кралица Кармен се крие во Канада веќе 2 години. Но таа случајно е вовлечена во оружен грабеж и е екстрадирана во Холандија. Таа сега ќе треба...
 • Снешко (2017)

  среда
  image
  Детектив Холе покушава стати на крај серијском убици чије жртве увек нестају на дан кад у Ослу падне први снег. Уз помоќ младе талентоване колегинице, деценију...
 • Изправителен дом (2010)

  среда
  image
  Тројца малолетни деликвенти се осудени на робија во поправен дом, каде ќе се најдат опкружени со банди, смрт и постојани закани.
 • Cop Car (2015)

  среда
  image
  A pair of ten-year-olds find an abandoned cop car in a field. When they take it for a joyride, it seems like they could kill themselves at any moment. But things...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.