poster

Наслеѓе зла

The Possession of Michael D. (1995)

Режисер: Michael Kennedy

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 5.8/10
(155 гласови)

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Црвена точка (2021)

  image
  On a hiking trip to rekindle their marriage, a couple find themselves fleeing for their lives in the unforgiving wilderness from an unknown shooter.
 • Момци на стеблата (2016)

  image
  Ноќта на вештерките воедно е и последниот училиштен ден за Кори, Јанг и нивната мала банда. Детството завршува, а животот како возрасни е пред нив. Кори наидува...
 • Ајлин Вурнос: амерички баук (2021)

  image
  Претеча филма 'Монструм', ово је прича фокусирана на серијског убицу Ајлин Вурнос, коју ју такоѓе режирао Ферендс, а глуми је Пејтон Лист, а глуме и Лидија Херст...
 • Ноќен чувар (1997)

  image
  Еден студент по право прифаќа работа како ноќен чувар во мртовечница, мислејќи дека ќе има доволно време за учење. Во меѓувреме, еден сериски убиец е на слобода,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.