СОДРЖИНА

Мелание је болесна и жели прије смрти реќи својој пријатељици Јиллиан да је њезина сестра Хилларy у опасности. Покаже се да је Мелание убила њезина мајка те да планира учинити исто Хилларy и Јиллиан. Јиллиан ќе покушати спасити себе и Хилларy.

Слики

Добра мајка

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Другиот човек (2008)

  image
  Инженерот Питер (Лиам Нисон) е оженет со дизајнерката на чевли Лиза (Лора Лини). И двајцата се успешни и среќни на прв поглед, но наскоро сѐ се врти наопаку....
 • Непозната жена (2006)

  image
  Прогонета од своето страшно минато, една млада жена се обидува да ја пронајде својата ќерка и да живее мирен живот. Украинката Ирина со намера се уфрлува во...
 • Исповеди (2016)

  image
  Се одржува состанок на Г8 во луксузнен хотел на германското крајбрежје. Најмоќните економисти во светот се состануваат за да донесат важни одлуки кои во големи...
 • Остани (2005)

  image
  Гледаме како психијатар се обидува да спречи еден од неговите пациенти да изврши самоубиство додека и самиот се труди да остане во реалноста.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.