СОДРЖИНА

Романописац се бори са стваралачком кризом и спас налази у убици, чија му животна прича помаже да поврати инспирацију и пронаѓе пут до читалаца. Није ни свестан да ќе преузети и кривицу за убиство...

Слики

Дух

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Нескршливиот (2012)

  среда
  image
  Агентот на тајната служба, Џереми Рејнс е заробен во багажникот на една кола во движење и доживува ментално и физичко измачување кога терористите се обидуваат да...
 • Нарцист (2019)

  денес
  image
  Грејс, жели да постане манекенка, и одушевљена је када познати модни фотограф, Хантер Кели пристане да је фотографише. Меѓутим, сликање прераста у отмицу, и...
 • Погребaлнo друштвo (2002)

  Утре
  image
  Шелдон Качер е нетипичен криминалец, кој има угледна работа во банка преку ден, а навечер се занимава со валкани работи. Тој ќе навлезе во мистичниот свет на...
 • Погрешна мајка (2019)

  Утре
  image
  Откако добива унапредување и поголема одговорност на работното место, Мелани ја зема Фиби како лична асистентка. Умна и итра, Фиби има задни мотиви за прифаќањето...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.