poster

Милоста на Ѓаволот

The Devil's Mercy (2008)

хорор, трилер | САД, Канада
Режисер: Melanie Orr
M1 Gold | 28.10.21 | 01:45

рејтинг: 3.4/10
Оценка на корисникот: 6.33/10
(3 гласови)

СОДРЖИНА

Бет и Мет Винтерс ќе купат нова куќа во Конектикат за неверојатно ниска цена. Но нивниот син ќе одбие да живее таму, тврдејќи дека во куќата живеат чудовишта. И покрај противењата на синот, тие ќе се вселат во куќата, но од првиот ден ќе почнат да се случуваат чудни случки...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Црн Божиќ (2006)

  денес
  image
  Бадник. Следиме група девојки од колеџ кои не си отишле дома за Божиќ. Но, опасен психопат се крие во куќата каде што престојуваат. Неговата тактика започнува од...
 • Одбројување (2019)

  денес
  image
  Кога една медицинска сестра симнува апликација која предвидува во кој момент некоја личност ќе умре, ѝ кажува дека има само уште 3 дена живот. Во исто време кога...
 • Подељен (2016)

  денес
  image
  Док ментална подвојеност веќ дуго фасцинира знаност, вјерује се да једно људско биќе може манифестирати јединствене физичке атрибуте за сваку личност коју...
 • Ужас на замзрнатиот пат (2011)

  денес
  image
  Двајца самоуверени возачи ќе се согласат да пренесат пратка експлозив до еден оддалечен рудник, каде ќе откопаат древно чудовиште
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.