рејтинг: 6.0/10
Оценка на корисникот: 7.5/10
(35 гласови)

СОДРЖИНА

Џим е сосема обичен човек, жител на Њујорк, сопруг вљубен во својата жена, којашто е тешко болна. Одеднаш, економската криза ќе предизвика тој да загуби се што имал. Преполн со омраза и бес, Џим ќе тргне да се одмазди за животот што му е одземен.

Слики

Нападот на Вол СтритНападот на Вол СтритНападот на Вол СтритНападот на Вол СтритНападот на Вол СтритНападот на Вол СтритНападот на Вол СтритНападот на Вол Стрит

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Механичар (2011)

  image
  Артур Бишоп е елитен убиец со единствен талент за чисто елиминирање на целите. По убиството на неговиот ментор и добар пријател, сака неговите убијци да платат.
 • Опсада Алкатраза (2002)

  image
  У овом филму Сасха Петрошевичи Ник Фрејзер се наѓу изненада у затвору “Нови Алкатраз” зато што је Ник убио полицајца. Све време у затвору они имају туче са...
 • Во кафез (2010)

  image
  Полицаецот Дени е обвинет за злосторство што не го направил и ќе заврши во затвор. Главниот збор во затворот го има криминалецот Антон Варгас, којшто организира...
 • Скала на агресијата (2012)

  image
  На големиот мафијашки шеф Белаванс ќе му украдат половина милион долари. Тој ќе испрати екипа убијци за да ја пренесат пораката до крадците за кои се сомневаат...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.