рејтинг: 7.4/10
Оценка на корисникот: 6.6/10
(15 гласови)

Слики

Лето на обалама МисисипијаЛето на обалама МисисипијаЛето на обалама МисисипијаЛето на обалама МисисипијаЛето на обалама МисисипијаЛето на обалама МисисипијаЛето на обалама МисисипијаЛето на обалама МисисипијаЛето на обалама МисисипијаЛето на обалама МисисипијаЛето на обалама МисисипијаЛето на обалама МисисипијаЛето на обалама МисисипијаЛето на обалама МисисипијаЛето на обалама МисисипијаЛето на обалама МисисипијаЛето на обалама МисисипијаЛето на обалама МисисипијаЛето на обалама МисисипијаЛето на обалама МисисипијаЛето на обалама МисисипијаЛето на обалама МисисипијаЛето на обалама МисисипијаЛето на обалама МисисипијаЛето на обалама МисисипијаЛето на обалама Мисисипија

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Големата убавина (2013)

  image
  Филмот го отсликува декадентниот и извештачен свет на високата буржоазија во Рим, во чиј виор е Џеп Гамбардела, тажен 65 годишен писател и новинар. Овој плејбој и...
 • Тихи двобој (1949)

  image
  Тоширо Мифуне игра младог лекара који се случајно зарази сифилисом преко крви пацијента за време операције. Радња прати његове напоре да се излечи у тајности, при...
 • Либертад (2021)

  image
  Мирниот живот на Нора е превртен наопаку кога за време на летните одмори оваа наивна 15-годишна девојка ја среќава Либертад, исто така 15-годишна. Ова ново...
 • Улиште (2021)

  image
  „Улиште“ е интензивна драма заснована на вистинската приказна за Фахрие Хоти, која, како и многу други жени во нејзиното патријархално село, живее со мала надеж и...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.